مشاوره رایگان: 36614095-041

خدمات ساخت

مجموعه مهندسی پروژه های نیاوران، افتخار داشته است در طول مدت فعالیت خود، ده ها پروژه در زمینه ساخت ساختمان های مسکونی  را به انجام برساند. خدمات جامع، منابع انسانی متخصص، کیفیت اجرا و مصالح و تعامل رضایت بخش با کارفرما از اصلی ترین مزایای فعالیت سطح به شمار می رود که با عنایت خداوند موجب شده است تا به امروز رضایت بهره برداران محترم در عموم پروژه های انجام شده تأمین شود.
این مجموعه آمادگی همکاری با مالکین محترم را برای انواع مختلف همکاری در پروژه ساخت دارد.
در ادامه مزایای اصلی فعالیت این مجموعه و روش های متداول انعقاد قرارداد و تعامل با کارفرما، تشریح گردیده است.

 ارائه خدمات جامع

مجموعه مهندسی پروژه های نیاوران، آمادگی فعالیت در تمام پیگیری های لازم و مراحل اجرایی یک پروژه از ارزیابی اولیه و طراحی تا تحویل نهایی پروژه را به عنوان مجری یا نماینده کارفرما دارد.


  تعامل مؤثر و رضایت بخش با کارفرما

شناخت صحیح و لحاظ کردن خواسته ها و نظرات کارفرما در مراحل مختلف یک پروژه، مخصوصاً در برآوردها و طراحی اولیه، مسئله بسیار مهمی است که همواره در تمام پروژه های انجام شده توسط گروه نیاوران، مورد توجه قرار گرفته است.


 تضمین کیفیت مصالح و اجرا

مجموعه مهندسی پروژه های نیاوران، ایمنی و پایداری سازه و حفظ رضایت همیشگی مشتریان را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است. 


  ارائه خدمات  نوین

به جز مراحل اجرایی متداول برای یک پروژه ساخت، این مجموعه  توانایی  ارائه خدمات نوین از جمله هوشمندسازی ساختمان، سیستم های ایمنی و HSE، اجرای تکنولوژی های نوین برای سرمایش و گرمایش، ایزولاسیون صوت و حرارت، محوطه سازی خلاقانه و... را نیز با استفاده از روش ها و متریال به روز دارد.


 مدیریت سریع، دقیق و منسجم پروژه

با بهره گیری از تکنیک های کارآمد و علمی مدیریت پروژه، برنامه جامع هر پروژه شامل مراحل اجرایی، زمانبندی و برآوردهای مالی تدوین می گردد. این اقدام موجب می شود که با کار گروهی منسجم، استفاده بهینه از منابع و تأمین به موقع متریال لازم، هر پروژه با توجه به شرایط و منابع خود، در کوتاه ترین زمان و با منطقی ترین تعادل بین کیفیت و هزینه به انجام برسد.