مشاوره رایگان: 36614095-041

معرفی مجموعه پروژه های نیاوران:
 مجری پروژه های عمرانی و ساختمانی

این مجموعه با استعانت از خداوند متعال فعالیّت خود را از سال 1376 در امر ساخت و ساز با آرمان عمران و آبادانی میهن عزیزمان ایران آغاز کرده و از سال 1387 با بکارگیری نیروهای متخصص و با دانش، ضمن رعایت تمامی اصول و استانداردها معیاری و برنامه ریزی مثبت در طراحی و اجراء، موفق به اخذ گواهینامه و پروانه اشتغال پایه یک سازندگان انبوه مسکن و ساختمان از وزارت راه و شهرسازی کشور شده و با تولید و ساخت مجموعه پروژه های نیاوران در کلانشهر تبریز رویکردی شگرف در احداث مسکنی با کیفیّت و در شان خانواده ایرانی ایجاد نموده است.

ارائه خدمات در سطح عالی به مشتری، ارتقای کیفیّت خدمات، و پیگیری و ارتباط مستمر، حفظ و سیانت از حق مشتری و در نهایت رضایت بهره برداران ، هدف و سیاست اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس تمام سعی و تلاش بر این است که تجربه یک زندگی عالی در کنار حس آرامش در ذهن مشتریان عزیز نقش ببندد.

WHAT WE OFFER
حوزه های تخصصی فعالیت مجموعه

 ساختمان های عمومی، دولتی و مجتمع های مسکونی

طراحی فنی و کاربردی منحصر به فرد و ارائه خدمات کامل فنی و عمرانی به همراه تعامل مؤثر و رضایت­ بخش با کارفرما، از جمله مزایای استراتژیک فعالیت این مجموعه در این حوزه به شمار می­ رود.


 شهرک سازی

خدمات این مجموعه در زمینه ساخت مجتمع ­ها و شهرک ­های مسکونی، علاوه بر عملیات عمرانی ساختمان، شامل طراحی و اجرای تأسیسات، محوطه سازی، امور HSE و… نیز می­گردد.  طراحی داخلی و بازسازی

طراحی و بازسازی فضاهای داخلی مجموعه­ های مسکونی، اداری و تجاری با بهره ­گیری از سبک­ها و روش­ های به ­روز و نوین دنیا از جمله سبک­ های مدرن، مینیمالیستی، روستیک، اوریگامی، هات دسکینگ، باروک و... نماسازی و طراحی نما

طراحی نما به صورت اختصاصی و با استفاده از مصالح روز دنیا و همچنین اجرای عملیات نماسازی برای سازه های با ارتفاع مختلف از پایه و یا تغییر و بهسازی نماهای موجود.

چرا مجموعه نیاوران؟

این مجموعه در تلاش است در امر ساخت و احداث مسکن بهترین بوده و در بازارهای رقابتی موفق باشد و رضایت و مشتری مداری را اصلی ترین رکن اهداف خویش می داند و این نتیجه ویژگی های مهم ذیل است:

 بکار گیری نیروی انسانی متخصص و کارآمد در کنار طراحان زبده و خلاق

 کیفیت برتر تولید منطبق بر استاندارد های روز دنیا

 ارائه خدمات، پشتیبانی و ارتباط مستمرّ با خریداران

 رعایت در ارتقاي كيفيت موجودي مسكن با تضمين شرايط عالی زيستی

 جلوگيري از اتلاف سرمايه‌هاي عظيم ملي با طراحی بهینه نوع مصالح و محاسبات فني در ساخت و اجراء

 بالابردن حداکثری ايمني سازه ها در برابر حوادث و بلاياي طبيعي

 سکونت در عوامل زیست محیطی، اقتصادي و اجتماعي و عوامل اقتصادی مطالعات بوم، نحوه معيشت، سنت

 مطالعات ظرفیت اقتصادی، سطح درآمد و شيوه زندگي ساکنان آینده

 رعایت الگوها و سازش پذیری خصوصيات اجتماعي، اقتصادي و فرهنگي ساكنان آينده

 مطالعات وضعيت آب و هوايي و طبيعي منطقه و عوامل اقليمي در طراحی  

 بررسی نيازهاي اجتماعي و ارزش‌ها و اولويت‌هاي ساكنان

 رعایت تمامی استانداردهای تراکم، تسهیلات و خدمات عمومی، بهداشتی، اجزاي دروني و نماي بيروني مسكن، دسترسي آسان به خدمات شهری و تاسيسات زيربنايي

 رعایت حس شادابی و احساس آرامش در ایجاد فضاهای مفرح و دلنشین برای کودکان و سالخوردگان در طراحی فضاها

 سازگاری فضاها با عوامل تأثیر گذار بر هر یک از فضاها در امر طراحی

مهندسی رویای خود را به ما بسپارید.

گروه مهندسی پروژه های نیاوران با بیش از 20 سال تجربه در زمینه ساخت و ساز و معماری، آماده همکاری و شروع پروژه شما می باشد.
جهت اخذ مشاوره با ما تماس بگیرید.